Gra Miejska dla szkół

Gra Miejska dla szkół jak animatorzy ożywiają historię i wspierają edukację 

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak można połączyć naukę z zabawą i odkrywaniem tajemnic Waszego miasta? Gra miejska to odpowiedź na to pytanie! To nie tylko świetna przygoda, ale również doskonałe narzędzie uzupełniające szkolną edukację. 

 

 

Poznawanie przez zabawę

 

Gra miejska to interaktywna forma nauki, która przenosi was bezpośrednio w centrum wydarzeń. Dzięki niej możecie na własnej skórze doświadczyć historii i kultury Waszego miasta. Wcielając się w rolę detektywów, badaczy lub podążając za historycznymi postaciami, uczestnicy gry odkrywają zapomniane opowieści i miejsca, które na co dzień mogą wydawać się zwyczajne. 

 

Animatorzy – Wasi przewodnicy

 

Animatorzy, którzy prowadzą grę, są jak księga z fascynującymi opowieściami. Z pasją i zaangażowaniem wprowadzają Was w świat gry, wyjaśniając zasady i odpowiadając na pytania. To oni sprawiają, że historia ożywa, a każde zadanie staje się ciekawą lekcją.

 

Integracja i praca zespołowa 

 

Podczas gry miejskiej nie jesteście sami. To doskonała okazja do współpracy z kolegami i koleżankami z klasy. Razem rozwiązujecie zagadki, podejmujecie decyzje i dzielicie się wiedzą. To nie tylko wzmacnia więzi między uczniami, ale także uczy pracy w grupie i komunikacji. 

 

Zalety gry miejskiej

 

  • Edukacja: Gra miejska to nauka przez doświadczenie. Zapamiętacie więcej, gdy sami odkryjecie wiedzę.
  • Historia: Zamiast czytać o przeszłości, stajecie się jej częścią. 
  • Integracja: Budujecie relacje i uczycie się wzajemnego wsparcia. 
  • Aktywność: To zdrowa alternatywa dla lekcji w ławce – aktywnie poznajecie miasto. 

 

Dofinansowanie wycieczki dla klasy

 

𝗠𝗼𝘇̇𝗲𝘀𝘇 zamówić grę z 𝗱𝗼𝗳𝗶𝗻𝗮𝗻𝘀𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲𝗺! W Warszawie dzięki programom „Warszawa z klasą, klasa z Warszawą” oraz „Kulturalny przedszkolak”. Z tymi programami możecie otrzymać 50 zł na każdego uczestnika. Dofinansowania są dostępne dla szkół i przedszkoli, które chcą wykorzystać kulturę i edukację w niekonwencjonalny sposób.  

Nie czekajcie dłużej, zapiszcie swoją klasę na niesamowitą przygodę już dziś! 

 

Podsumowanie

 

Gra miejska to nie tylko świetna zabawa, ale także cenna lekcja historii i kultury. Dzięki niej uczniowie mogą w pełni zaangażować się w proces poznawczy, a jednocześnie cieszyć się aktywnym spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Nie czekajcie, odkrywajcie swoje miasto.  

 

Zespołowa przygoda w mieście czeka na Was! Skorzystajcie z dofinansowania i dołączcie do naszej integracyjnej zabawy już teraz! 

 

Wypełnij formularz kontaktowy: https://warszawskiegrymiejskie.pl/kontaktszkoly/ 

Zapoznaj się z ofertą: https://warszawskiegrymiejskie.pl/oferta/szkoly-2/ 

 

 

 

 

#szkolnegrymiejskie 

#grymiejskiedlaszkol 

#grymiejskiedlaszkół 

#wycieszkiszkolne 

#warszawazklasa 

#kulturalnyprzedszkolak 

 

Autorka: Barbara Kotarba

Zagrajmy razem w Warszawę