Referencje

Poznaj opinie naszych klientów

Klienci o nas

RAMBOLL

Sandra Dudeńko I Project Manager

Bardzo dziękuję za organizację zabawy, wszyscy byli naprawdę zachwyceni i długo wspominali poszczególne konkurencje.
Rzeczywiście pogoda była wspaniała, a uczestniczy bardzo się zaangażowali
Jeszcze raz serdecznie dziękuję!

DFE Security

Ewelina Nowacka I Specjalista ds. marketingu

"Dzień dobry Pani Karolino.

Gra wyszła świetnie. Wszystko było przez Państwa super zorganizowane, zagadki naprawdę ekstra, wszyscy super się bawiliśmy, będziemy to bardzo miło wspominać. Osoby, które czekały na nas w kolejnych punktach naprawdę przemiłe - to też dodatkowo zapewniało super atmosferę. Udało mi się już polecić Państwa dwóm osobom, które organizują w swoich firmach podobne atrakcje dla pracowników. "

Tailors Group

Karolina Szafranek

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie wspaniałej gry oraz profesjonalny i miły kontakt przed samym wydarzeniem. Dużo się dowiedzieliśmy, a przy okazji świetnie bawiliśmy.

Dealavo Sp. z o.o.

Kinga Mówińska |HR Manager

Gra miejska pt "Skarb Starego Miasta" to świetny pomysł na organizację spotkania integracyjnego. Połączenie aktywnej zabawy, zwiedzanie starego miasta (wraz z poznaniem historii Warszawy) oraz zagadki team buildingowe. Urozmaiceniem było to, że animatorzy byli przebrani w stroje dopasowane do gry, oraz podczas zabawy była pyszna niespodzianka jedzeniowa. Mimo to, że znalezienie skarbu niektórym drużynom zajęło trochę dłużej, to zabawa była na tyle atrakcyjna, że nikt nie zrezygnował z dalszego szukania 🙂 Polecam wszystkim taki rodzaj spędzania czasu!

LINETECH Aircraft Maintenance

Katarzyna Gątarek | Administrative Director

Wszystkim się bardzo podobało i nie mam żadnych uwag na przyszłość 😊

DSV International Shared Services Sp. z o.o.

Tomasz Ścieszka | Senior Manager, Network Operations

Dziękujemy ślicznie za wspólną zabawę w środę. Bardzo się nam podobało.(…)

Dziękuję i pozdrawiam.

Deloitte Digital

Marta Pawłowska | Assistant

Dopytywałam uczestników i opinie były naprawdę pozytywne - nawet pomimo tego, że nie udało się dokończyć całej trasy zgodnie z planem to i tak spędzony wspólnie czas okazał się bezcenny dla wszystkich!

Bardzo się cieszę, że wszystko udało się pomyślenie zrealizować 😊

Coople (Poland) Sp. z o.o.

Katarzyna Kulik | HR Manager

Jeszcze raz pięknie dziękujemy za przeprowadzenie naszej gry miejskiej. Wszyscy uczestnicy byli zachwyceni (…)

Będę wdzięczna za przesłanie propozycji innych gier na spotkania firmowe.

Opinia z Google Maps

Olga G.

Rewelacja! Wspaniała organizacja urodzinowej gry miejskiej - aplikacja zadziałała świetnie, zagadki niebanalne, masa ciekawostek, świetna trasa i cudowna obsługa! Polecam!!!

British Council

Karolina Szlasa | Head of Communications

Barbara Kotarba właściciel witryny www.warszawskiegrymiejskie.pl przeprowadziła dla pracowników naszej firmy integrację w formie gry miejskiej pt. "Mroczny przedmiot pożądania - powrót do czasów PRL". W wydarzeniu wzięły udział 103 osoby - etatowi pracownicy, jak również współpracujący z nami nauczyciele - native speakers, osoby różnych narodowości, w szerokim przekroju wiekowym. Uważamy, że gra była przygotowana i przeprowadzona w sposób profesjonalny, jednocześnie polecamy Barbarę Kotarbę do współpracy przy organizowaniu wydarzeń firmowych.

DLA PIPER

Agnieszka Jankowska | PR & Communications Manager

(...) Goście byli zachwyceni Warszawą i Waszą opieką, wyszło wspaniale! Już szykują się nam następne wizyty, Warszawa jest na topie, więc będę w kontakcie wkrótce.

Sygma Bank

Kamila Wilczek | Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Zasobów Ludzkich

W lipcu bieżącego roku poszukiwaliśmy firmy, która przeprowadziłaby dla praktykantów spotkanie integracyjne w formie gry miejskiej.
Wśród kilku ofert, zdecydowanie wyróżniała się oferta Warszawskich Gier Miejskich (...) widocznym indywidualnym podejściem do przedstawionych przez naszą firmę potrzeb. Uważamy, że gra była przygotowana i przeprowadzona w sposób profesjonalny, a obsługa zarówno na poziomie ustalania szczegółów oferty, jak i realizacji, zaangażowana. Z przyjemnością polecamy współpracę z grupą Warszawskie Gry Miejskie (...) przy organizacji niebanalnych wydarzeń firmowych.

Ambasada Holandii

Guusje Korthals Altes | Head of Economic Department

On December 2014 Warszawskie Gry Miejskie prepared our annual team building activity (seasonal theme). In addition to integration, one of its objectives was to present various Christmas traditions of both nations. We were satisfied with the program. Diversity of proposed tasks, involvement of participants, and proposing sport acivities met our requests. And holding all in convention of Christmas was an appriopriate introduction to the dinner. We can recommend cooperation with Mrs Barbara Kotarba and Warszawskie Gry Miejskie at various corporate events.

McKinsey&Company

Katarzyna Kozłowska | Senior Recruiter

[z korespondencji]

Jeszcze raz bardzo dziękuję za wspaniałą organizację, na pewno gra na długo pozostanie w pamięci jej uczestników.
Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieje na współpracę w przyszłości.

ARC

Adam Czarnecki | Wiceprezes Zarządu

Od początku współpracy pani Barbara Kotarba wykazywała się ogromnym profesjonalizmem i znajomością tematu gier miejskich. Specjalnie dla naszej firmy została ułożona gra na warszawskiej Pradze - zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Na etapie organizacji imprezy na bieżąco odpowiadała na nasze pytania oraz doradzała - wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie i zawsze uwzględniając nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowolenie z poziomu usług i serdecznie polecamy skorzystanie z usług pani Barbary Kotarby (www.warszawskiegrymiejskie.pl).

DLA PIPER

[z korespondencji]
Goście byli zachwyceni Warszawą i Waszą opieką, wyszło wspaniale! Już szykują się nam następne wizyty, Warszawa jest na topie, więc będę w kontakcie wkrótce.

Agnieszka Jankowska | PR & Communications Manager PR & Communications Manager

    Zagrajmy razem w Warszawę