O nas

Rozrywka inspirowana Warszawą

Nasze wyróżniki

Nasze rozwiązania dedykujemy do Działów HR i Marketingu, które patrzą szerzej na potencjał ludzki, a synergia działań i różnorodność talentów stanowią priorytet ich polityki rozwoju zasobów ludzkich.

Kreujemy gamingowe rozwiązania integrujące cel biznesu z inspirującą formą gier miejskich.

Uważnie obserwujemy zmieniające się potrzeby firm, dobierając inspirujące formy wsparcia w danym procesie HR.

Opracowujemy działania dla agencji PR wdrażane jako element kampanii, integrujące świat marki z wyzwaniem gamingowym ze szczególnym wykorzystaniem social mediów.

Co jest dla nas kluczowe

w budowaniu rozwiązań ?

Edukacja

Kreatywność

Przygoda

Relacje

Fundamenty naszych programów

Nasza misja

Projektowanie i realizacja angażujących programów wellbeing, integracyjnych poprzez doświadczanie walorów kulturowych w przestrzeni miejskiej.

Dlaczego Warszawskie Gry Miejskie?

Od 2009 specjalizujemy się w realizacji gier miejskich, terenowych oraz programach z elementami grywalizacji.

Promujemy odkrywanie historii i kultury miasta stołecznego Warszawy, mądre animowanie przestrzeni miejskiej i angażowanie środowiska lokalnego.

Dajemy możliwość wpisania przygody, emocji i zaproszenia do podróży w celu odkrywania ciekawego muzycznie i kulturowo miasta.

Oferujemy nową wartości edukacyjną, poznawczą i kulturową w trakcie integracji pracowników.

Wprowadzamy do biznesu jakościową i wartościową rozrywkę miejską.

Wpisujemy historię i kulturę w przestrzeń miejską, angażując odbiorców i pracowników.

Promujemy kulturę i krzewienie mecenatu kultury w biznesie.

Tworzymy miejsca, które oferują mądrą rozrywkę, gdzie klient może doświadczać nietuzinkowych emocji w dbałości o jego dobrostan.

Nasz zespół

Barbara Kotarba

Creative director

Mam dużą łatwość do łączenia kropek oraz zauważania wspólnych mianowników i wartości  w niezwiązanych ze sobą obszarach.

To jest unikalna cecha, którą służę klientom, poszukującym ciekawego rozwiązania dla swoich  potrzeb promocyjnych, PR-owych czy brandingowych. Te działania są wiatrem wiejącym w moje żagle, im trudniejsza sprawa, tym mocniej się w nią angażuję.

Z umiejętności łączenia korzystałam również przy tworzeniu programów gier miejskich dla firm, instytucji i osób indywidualnych. Robię to od wielu lat, ale to w  2009 odeszłam z firmy eventowej i założyłam Warszawskie Gry Miejskie. Wierzyłam, że wartościowy event dla firm, z elementami edukacji ma przyszłość.

Mam szczęście pracować z fantastycznymi osobami, z którymi rozwijamy siebie i naszą działalność.

Fascynuję się F. Chopinem do tego stopnia, że promuję jego postać poprzez założenie miejsca z codziennymi koncertami chopinowskimi, grę miejską, czy zwiedzanie jego szlakiem.

Prywatnie mówię o sobie Bogini Chaosu – zawsze znajdę sposób, by okiełznać chaos, który stanie na mojej drodze i stworzyć z niego nowe światy.

Wejdź do przygody w mieście, którą przygotowałam dla Ciebie wraz zespołem.

Anna Hajduk

Project coordinator

To do mnie trafia większość problemów wymagających rozstrzygnięcia. Angażuję się w poszukiwanie rozwiązań od A do Z i poświęcanie na to czasu, sprawia mi przyjemność. Zwracam uwagę na szczegóły nie tracąc przy tym szerszego spojrzenia – ta umiejętność, jest moją siłą przy szukaniu rozwiązań. Dużą satysfakcję daje mi dzielenie się wypracowanymi efektami z innymi. Wieloletnie doświadczenie w organizacji wydarzeń i koordynowaniu projektów, zdobyłam między innymi podczas pracy z dziećmi i młodzieżą.

W Warszawskich Grach Miejskich zajmuję się dopracowaniem detali i dopinaniem różnych kwestii na ostatni guzik. Nie straszne mi są tabelki oraz dokumentacje – czerpię satysfakcję z momentu, gdy mogę powiedzieć, że projekt został w pełni zakończony.

Na co dzień większość mojego czasu przeznaczam na działania w Chopin Point Warsaw. Muzyka zawsze była ważną częścią mojego życia, dlatego organizacja kameralnych koncertów chopinowskich, propagowanie wiedzy o Fryderyku Chopinie oraz rozmowy o uniwersalności jego muzyki to obszary, w których świetnie się czuję.

Prywatnie jestem osobą, której większość czasu towarzyszy muzyka. Uwielbiam chodzić po górach, jeździć na rowerze i podejmować nowe wyzwania, które pozwalają mi nabywać kolejne umiejętności.

Karolina Burczyn

Product manager

Od zawsze jestem związana z szeroko pojętą organizacją czasu wolnego i eventów. (Moim atutem jest) Duża swoboda i lekkość w kreacji rozrywki oraz wyjazdów szytych na miarę, zarówno dla grup biznesowych jak i klientów indywidualnych, którą uważam za swój atut (która jest moją wartością), jest efektem wielu lat pracy w obsłudze concierge klienta VIP, w biurze podróży oraz firmie eventowej.

Kontakt z ludźmi, a w szczególności zadowolenie klienta z dobrze zrealizowanego wydarzenia, daje mi power na kolejne realizacje. W szczególności ważne jest dla mnie kreowanie (dopasowanie) formuły przekazu do przyjętych założeń i oczekiwań klienta (zleceniodawcy), co dzieje się zawsze w korelacji z klientem.

Twardo stąpam po ziemi, co nie koliduje z tworzeniem/kreowaniem/wymyślaniem/ pojawianiem się w mojej głowie oryginalnych/szalonych/nietypowych/ pomysłów, które odlatują wysoko, niczym latawiec, wydając się mało rzeczywiste. Te najlepsze, ściągam po sznurku, jak latawiec, na ziemię aby przybrały formę realną i możliwą do realizacji.

Prywatnie jestem żeglarką, animatorką czasu wolnego, instruktorką fitness i sędzią badmintona, pasjonatką odkrywania mało popularnych miejsc w towarzystwie mojej rodziny i czworonoga.

Jesteśmy członkiem

Warszawskiej Organizacji Turystycznej

Nasi partnerzy